12 Aralık 2015

N11.com Üyelik İptali..

Yıllardır N11.com sitesinden arada sırada farklı hesaplarda açarak binlerce liralık alışveriş yaptım. Yıllardır bu farklı hesaplardan dolayı herhangi bir bildirimde bulunulmamasına rağmen aniden dört hesabım kapatılarak iki hesabım açık bırakılmıştır.

Bende o zaman tüm hesaplarımın kapatılmasını sadece artan indirim kuponlu hesabımın açık bırakılmasını istedim. Bu hesapta artan indirimi %25 getirmek için epey uğraştım ve diğer hesaplarımda artan indirim kampanyasına başvurmadım. Bundan dolayı mükerrer kampanya kaydı olmadığını belirttim. Onlar bunu kabul etmediler. Koskoca firma benim %25 kuponuma göz dikmiş. Bu haksızlığın herkesin bilmesini istiyorum.

Murat 126 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Aralık 2015

    Sayın Murat Yılmaz, Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Murat12 Aralık 2015

    n11 üzerinden birden fazla üyelik açtığım doğrudur. Fakat usulsüz kupon kullanımı sağlanması tamamen yalandır. Birden fazla üyeliğimi yıllardır kullanıyorum. Ve en ufak bir sıkıntı çekmedim ne zaman ki katlanan kampanyada %25 kupon kazandım o zaman o hesabımı pasif edip diğer üyeliğimi aktif ettiniz. Tüm üyeliklerimi kapatıp bir daha kullanmayacağım. Ve tüm her yerde bu durumu dillendireceğim. Sizden isteğim yetkili birinin arayıp detaylıca bu konuyu konuşabilmektir. O zaman haklılığım anlaşılacaktır.

  • N11.com Temsilcisi12 Aralık 2015

    Sayın Murat Yılmaz, n11.com'un belirttiği kuralların ihlal edilmesi durumunda üyeliğiniz askıya alınabilir ya da iptal edilebilmektedir. Alıcı Üyelik Sözleşmesi'ni inceleyerek kuralları kontrol etmeniz ve işlemlerinizi bu kurallara uygun olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. n11.com'da birden fazla üyelik açarak usulsüz kupon kullanımı sağlanması veya üyelik üzerinden farklı kredi kartları ile alışveriş yapılması durumlarında üyeliğiniz askıya alınabilir. Aktif üyelikleriniz üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön