15 Kasım 2014

N11.com Ürünün İptali!

N11.com internet sitesi üzerinden 06.11.2014 tarihinde 77 liralık kupon kullanarak 300 liralık alışveriş yaptım. Ürün elime geldi ancak arıza vardı. Ürünü değiştirmeye karar verdim. Satıcı kabul etti. Satıcı ürünü değiştirmek için hazırladı. Ancak satıcı site üzerinden değişime onay vermediği için ürün iptal oldu.


N11.com 'u aynı gün aradım. Aradım ürün iptal olmuş düzeltin iptal olmasın dedim. Ama düzeltemeyiz dediler. Ürünü yeniden almak istedim. Ancak N11.com kuponumu geri vermiyor. Kullanım süresi dolmuş diyor. Yani aynı ürünü 77 lira daha fazla para vererek almak durumunda kalacağım. Aynı ürünü yeniden almak 77 liralık kuponun geri verilmesini istiyorum.

Serkan 4.464 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Serkan Aksar, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Serkan15 Kasım 2014

    kredi kartıma ücret iadesinde sıkıntı yok zaten. benim demek istediğim ürünü aldığım zaman 77 liralık sepet kuponu kullandım. 77 liralık kuponu geri verin ki ürünü yeniden alabileyim. kuponun süresi dolmuş diyorlar. oysa kuponu kullandığımda daha 8 günlük hakkım vardı. ürünü aldım değişim filan derken süresi dolmuş. üstelik ürün değişim beklerken iptali de sistem yapmış. yani ben diyorum ki 77 liralık sepet kuponunu tekrar üyeliğime verin bende aynı ürünü yeniden alabileyim.bu kadar basit yani istediğim. Aksi halde herkese kötüleyeceğim. Başka ne yapabilirim. yani aynı ürünü 77 lira fazla vererek mi alayım. mantıklı mı bu.

  • N11.com Temsilcisi15 Kasım 2014

    Sayın Serkan Aksar, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Yapılan kontrollerde değişim talebinizin iadeye çevrildiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön