01 Temmuz 2013

N11.com Ürünü Sattıktan Sonra Fiyat Değiştirip İptal Ediyor!

Bu siteden 49,99 TL ye bir ürün aldım ödemeyi yaptım onay verildi diğer gün kontrol ettiğimde o ürünün fiyatını 49,99 TL den 149,00 TL ye çıkarmış ve bana sattığı ürünü iptal etmiştir. Arayıp sorduğumda ise fiyatı yanlış yazdıklarını sonra düzelttiklerini söylediler.


Satış fiyatı olarak belirlemişsiniz en uygun fiyat koşulu koymuşsunuz sonrada müşteri ürünü satın almış parasını almışsınız daha sonrada fiyat değiştiği için ürünü geri çekiyorsunuz, bu yasal mıdır öğrenmek istedim ,istediğiniz mercilere şikayetinizi iletin ama fiyat yanlış yazılmış yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar.

Faruk 73 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz ürün, mağaza tarafından, ellerinde olmayan teknik bir sebepten kaynaklı hatalı olarak sergilenmiştir. Ayrıca satıcı tarafından, tarafımıza, satın alınan ürün fiyatının piyasa değerinin çok altında olduğu ve olağan şartlarda bu değerden satılamayacağının anlaşılır olduğu bilgisi iletilmiştir. Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Konu ile ilgili taleplerinizi “mağazaya soru sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön