08 Nisan 2013

N11.com Ürünler Gerçeğini Yansıtmıyor!

N11. com adlı siteden 4 gün önce apple iPhone 5 beyaz cep telefonu sipariş verdim ürün başlığında beyaz alt açıklamasında siyah yazmaktaydı mağazaya soru cevap kısmından sordum bana telefon beyaz mı gelecek siyah mi ? mağaza yanıtı beyaz olarak gönderilecektir denildi N11. com müşteri hizmetlerini de arayıp aynı soruyu yönelttim ve onlarda beyaz geleceğini söylediler .


Satın alma işlemi gerçekleşti ertesi güne mağaza beni aradı ürününüz stoklarımızda bitmiştir ürünü giren arkadaş siyah yerine başlığa beyaz yazmış denildi burada hata kimin şu anda ben doğuş grubuna ait olduğu için güven duyduğum için alışveriş yaptım fakat güvenim sarsıldı müşteri hakkını aramadı.

Rahmi 589 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Rahmi Çetinkaya Şikayetiniz ve önerileriniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Rahmi13 Nisan 2013

    ya siz dalgamı geçiyorsunuz ezbere konuşuyorsunuz. resimlere baktınızmı ? ben beyaz diye sipariş veriyorum ve magza bana beyaz gönderilecek diyor sonra sizi aradım aynı şekilde beyaz gelecegini ifade ettiniz bende siparişi verdim sonra yalana bak magza siyah yerine beyaz girmiş başlıgı :) ne üçkagıt işler bunlar alah türkü korusun ben üyeligimi bile sildim sitenizden daha birşey alırmıyım hiç:) insanları yanıltmayın millet ordaki magzaları bilmez. n11 ide bilmez. reklamlarda doguş grubu vs dediniz. doguş gurubu ciddi güzel bir grubdur fakat ben halen aklım almıyor böyle bir işe bu kadar insanı magdur edip böylesine magzalarla çalışmanız ve personel n11 başındaki insanlar tamamen amatörce iş anlamış degilim bu yapılan e ticaret işi tamamen profosyennel işidir unutmayın sizinkisi tamamen amatörce insanları magdur edercesine iş. daha söylenecek çok şey varda konuyu açma sebebim ise bana telefon gönderin diye degil insanlar görsün ona göre nerden ne alacagını bilsinler.

  • N11.com Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Ürünü satın aldığınız mağaza elinde, talep ettiğiniz renk olmadığından gönderimi sağlanamamıştır. Dilerseniz siyah renkli ürünü satın alabilirsiniz. İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön