11 Aralık 2015

N11.com Ürün Yurtiçi Kargo Şubesinde 11 Gündür Bekliyor!

Ayın 30'unda gönderilen kargom Yurtiçi Kargo tarafından teslimata çıkarılmadan sebep olarak da Teknik Yapı güvenlikleri teslimatları almıyor diyerek kendini haklı gösterir bir şekilde 10 gün teslimatı yapmadı. Mono Sanal Mağazacılık ise Yurtiçi Kargo iade talebi oluşturduğu halde kargoyu geri istemiyor ve ürün 11 gündür Yakacık şubesinde beklemektedir.

Genel merkezle yapılan konuşmada bugün 16:00'dan sonra teslim edileceği bilgisini aldım. Eğer bugün de teslim edilmezse Mono Sanal Mağazacılık lütfen iade talebini kabul etsin ve paramın iadesini yapsın.

Merve 53 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi11 Aralık 2015

    Sayın Merve Tustas, n11.com'da siparişleriniz mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Konu ile ilgili mağazamız ile yapılan görüşmede, siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına kargo firmasına bilgilendirme sağlandığı, ürün tarafınıza teslim edilemeyerek mağazaya geri dönmesi durumunda da iadenize onay verileceği yönündedir. Siparişleriniz tarafınıza teslim edilemediğinde, kargo firmasının uygulamaları doğrultusunda belirli bir süre şubede bekletildikten sonra göndericiye iade edilmektedir ancak ürün mağazamıza ulaşmadığı taktirde iade talebinize onay verilememektedir. Siparişiniz ile ilgili kargo süreci kontrol edildiğinde, ürünün ilk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacağı görünmektedir. Hesabım sayfanızdan kargo takibinizi sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön