15 Şubat 2016

N11.com Ürün Ulaşmaması, İletişimsizlik ve Firma Amatörlüğü!

Bahsi geçen ürün tarafıma hiç ulaştırılmadan deponuza geri döndürülmüş, bana herhangi bir haber verilmemiş, hatta sitenizin otomatik işlem prosedüründen ürünü almışım gibi gösterilmiştir. Ürünle ilgili iade sürecinizi başlattım (ne kadar saçma olsa da teslim almadığım bir şeyi iade etmek) , bu sürecin acilen tamamlanmasını rica ederim. Sürekli online alışveriş yapan birisi olarak yurt içi veya yurt dışı bu deneyimi ilk kez yaşıyorum.

İstemi 87 Okunma

Cevaplar

 • İstemi22 Şubat 2016

  Şikayet sonuçlandı, paramı geriye alabildim. Fakat tarafıma iade sonrası ödetilen (geçirilen?) kargo ücreti, gününe ürünüm gelmediği için nişanlımın doğum gününü hediyesiz geçirmemiz ve olaydan edindiğim sinir bozukluğu da tatlı anılar olarak bana kaldı. Bu güzel deneyimler için sizlere teşekkür ediyorum n11.

 • N11.com Temsilcisi19 Şubat 2016

  Sayın İstemi Han İlgin, Siparişleriniz ile ilgili iade talebiniz onaylanmış durumdadır. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • İstemi16 Şubat 2016

  Semra Eser sizin çalışanınız... Depo sevkiyattan sorumlu anladığım kadarı ile. Sizin yerinize -ilginçtir ki- UPS şirketi konuyu araştırarak kargonun şirketinize geri döndüğünü ve stoğa tekrar girdiğini belirtmiştir. Bu yüzden ürünü size 2. bir şans vermeme rağmen elde edemedim. Konuyu uzatmak niyetinde değilim, lütfen iade işlemini bitiriniz, ben de teşekkür ederek burayı kapatayım.

 • N11.com Temsilcisi15 Şubat 2016

  Sayın İstemi Han İlgin, n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Siparişiniz kargolandıktan sonra, alışverişe onay vermeniz için 3 iş günü + 24 saat süreniz bulunmaktadır. Bu süre içerisinde ürünün ulaşmaması durumunda, Hesabım sayfanızdan Ödeme Erteleme işlemi gerçekleştirerek, ödeme sürecini dondurmanız gerekmektedir. n11.com Ödeme Koruma Sistemi'ne göre alışverişiniz tamamlansa dahi, siparişlerinizi iade ederek paranızı geri alma hakkına sahipsiniz. Siparişiniz ile ilgili yapılan kontrollerde, ürünlerin 1Z2R976A6800077826 takip numarası ve Ups Kargo ile adresinize gönderildiği, 5 Şubat tarihinde de Semra Eser adlı kişiye teslim edildiği görünmektedir. Belirttiğiniz adreste, teslim alan kişiyi tanıyorsanız, ilgili kişi ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Ürünlerin tarafınıza ulaşmadığını belirtmeniz sebebi ile siparişleriniz ile ilgili iade talebiniz mağazamıza iletilmiştir. Mağazadan aldığımız bilgi, yapılacak kontrollerin ardından iade talebinize cevap verileceği yönündedir. Mağazamız 3 iş günü + 24 saat içerisinde talebinize yanıt verecektir. İadenizin onaylanması ile birlikte ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. İade süreci tarafımızca da takip edilmekte olup, talebiniz onaylandığında konu ile ilgili bilgilendirileceksiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz iade süreci ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön