15 Mart 2016

N11.com Ürün Teslim Edilemedi

N11.com firmasından 1000 TL tutarında ürün aldım. N11, ürünü 6 gün önce Yurtiçi Kargo'ya verdiğini bildiren mesaj gönderdi. Ürün halen bana teslim edilmedi. Kargo firmasının merkezi ürünün adresime geldiğini, teslim edecek kimse bulunamadığını ve ilgili kargo şubesinden ürünü alabileceğimi belirtti.


Konuyu araştırdığımızda ürününün A*** oyuncak firması tarafından hiç gönderilmediğini öğrendim. Yani bunca işlem yalan dolan. N11'den sürekli alışveriş yapıyorum ilk defa başıma böyle bir durum meydana geldi.

Ayhan 62 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın Ayhan Yıldırım, Yapılan kontrollerde siparişinizin 100776627570 takip numarası ile Yurtiçi Kargo'ya teslim edildiği ve teslim birimi olan Antorsan şubeye ulaştığı görünmektedir. Talebinizin detaylı olarak incelenmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup; kargo firması ile yapılan görüşmelerde ürünün fiziki olarak hareket görmediği ve henüz kargo şubesinden çıkışının sağlanmadığı bilgisi alınmıştır. Mağazamız ile yapılan görüşmede, siparişinize ait ürünün gün içerisinde aynı takip numarası ile tekrar çıkışının sağlanarak adresinize gönderileceği bilgisi alınmıştır. Siparişiniz şubeden çıkış yaptığında, kargo hareketleri güncellenecektir. Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan kargo takibinizi sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön