19 Mart 2014

N11.com Ürün Reklamındaki Eksik Bilgiden Dolayı Mağdur Oldum

16.03.2014 tarihinde N11.com üzerindeki Beşken Elektronikten LG G2 telefon aldım üründe 1.499 TL fiyat vardı. Alırken başka bir sürü dükkana bakmamın ve siyah istemiş olmamdan dolayı buradan alım yaptım. Fakat ürünün 32 GB almak isterken 16 GB'lık hafızalı olanı geldi. Satıcıyla görüşmem sonrasında ürüne hat taktıysanız yada Wireless'a bağladıysanız geri kabul etmeyeceklerini söylediler.


Satış sözleşmesinde varmış, hat kapalıydı wireless fabrika reset atılabilir. N11.com'da aynı dükkan tarafını tuttu. Fakat reklamda hata vardı ürün hafızasında ne 16 GB nede 32 GB yazıyor. Dolayısıyla fiyatının 32 GB'a yakınlığı yüzünden benim aldanmam da normal. Şuan mağdur durumda başka kurumlara da başvuracağım.

Zafer 394 Okunma

Cevaplar

  • Zafer23 Mart 2014

    n11 yasal olmayan bi kural tutturmuş dükkan tarafını tutan bi taraf sergiliyor. Yasal olarak internet üzerinden alınan ürünleri 10 gün içinde iade hakkınız var hiç bir şekilde bu değişmez. n11 wireless ve hat takılan telefonları iade alınmaz kuralı koymuş fakat bu geçersiz.

  • N11.com Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Mağaza alınan bilgi gerekli kontroller yapıldıktan sonra iade işleminize cevap verecektir. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmışlardır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön