16 Temmuz 2015

N11.com Ürün Parçalarının Eksik Gönderilmesi

201318374567 No.lu siparişim (Ahşap Ayakkabılık) elime ulaştı fakat paketi açtığımda aynanın kırık, kurulum planının, vidalarının ve çekmece parçalarının eksik olduğunu gözlemledim. İlgili mağaza ile irtibata geçtiğimde iade alamayacaklarını eksik parçaların gönderimi için ise bayram tatilinden sonra yardımcı olabileceklerini söylediler.


Birincisi şu ki elimde kurulum planı olmadan mağazaya hangi parçaların eksik olduğu konusunda bilgi veremeyeceğim. Satışı yapan mağaza satış sonrasında çok ilgisiz ve sorumsuz davranmaktadır. Ürünün iade alınmasını ve paramın geri iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Çağlar 325 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi16 Temmuz 2015

    Sayın Çağlar Cengiz, Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Mağazadan alınan bilgi, siparişinize ait ürün için hasar tespit tutanağınızın bulunmaması sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. 20.07.2015 tarihinde siparişinize ait eksik ve hasarlı ürünlerin gönderimi konusunda mağaza tarafından sizlere bilgilendirme yapılarak gerekli destek sağlanacaktır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön