05 Kasım 2014

N11.com Uçup Giden Puanlarımı İstiyorum.

2061***762 sipariş numarası ile ürün aldım. Satıcı ve bu satıcıya dükkan açtırıp izin veren N11. Aracılığı ile gelmeyen ürünü iptal ettim. Bu alışverişte kullandığım 55 TL bonus puanım bu süreç içerisinde kullanım sürem dolduğu için kullanamadım.

Zararımın giderilmesini istiyorum. Bugün itibarı ile 20 gün oldu hiçbir yetkili bu sorunumu çözmedi. N11.com 'un sorunum hakkında kendi kurumsal kimliğine yakışanı müşteri memnuniyeti noktasında merakla bekliyorum.

Çetin 173 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi05 Kasım 2014

    Sayın Çetin Atlı, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde ücret iadenizin başarılı bir şekilde gerçekleştiği görülmektedir, kampanya kapsamında kazanılan puanların iadesi bankanız tarafından kartınıza yansıtılmaktadır, bankanız ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön