19 Aralık 2015

N11.com Temin Edilmeyen Ürün!

Yine N11 sorun yaşıyorum. Oyuncak arabayı N11 de sipariş ettim. 199.41 TL'ye 15/12/2015 tarihinde. Ancak tedarikçi firma ellerinde bulunmadığını söyleyerek gönderemeyeceklerini söyledi. Oysaki ben bunu stoklarında var görünürken sipariş etmiştim ve karttan çekimini yapmıştım.
Daha önce de aynı sorunu yaşamıştım N11 ile.


Mademki ellerinde yok niçin Stoklarını güncellemiyor. Müşteriyi yanıltmış olmuyor mı? Müşteri
olarak bunda hiçbir kabahatim olmadığı halde hem zaman kaybı hem bir sürü zahmet çekiyorum. Mademki ellerinde yok bunu tedarik edip müşteriye yollamaları lazım. Ürünümü aynı fiyattan hemen temin edilmesini istiyorum.

Ünal 368 Okunma

Cevaplar

  • Ünal03 Ocak 2016

    Sizden hiç memnun kalmadım

  • N11.com Temsilcisi19 Aralık 2015

    Sayın Ünal İlhan, n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin tedarikçi firmadan tedarik edilemediği ve bu nedenden dolayı ücret iadenizin sağlandığı yönündedir. Stok güncellemelerinin güncel olarak sağlanması adına gereken uyarılar mağazamıza sağlanmış durumdadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön