22 Aralık 2014

N11.com Taahhüt Edilen Sürede Ürün Gönderilmedi!

Kızım tarafından anılan firmadan bir aydan önce bir çanta siparişi yapıldı bir süre sonra ürün kargolandı kargo takip numarasından PTT kargoda olduğu söylendi. PTT kargo böyle bir numaranın olmadığı söylendi, telefon görüşmesinde ürün gönderilmedi ise iptal edilsin talebine karşılık uygun görülmediği bildirildi ancak ne üründen haber var ne de iptal ediliyor nasıl bir hizmet anlayışıdır anlamadım.

Zuhal 250 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi07 Şubat 2015

  Sayın Zuhal Kürekçi, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Zuhal31 Aralık 2014

  Cevap bekliyoruz ne oldu bir aydan faZladır bi çanta yok Çin' de yok kargoda denile denile oyalandık iptalde talep ediliyor kabul edilmiyor ömrümde böyle şey görmedim.

 • Zuhal29 Aralık 2014

  20516457265 sipariş kodu verilen ürün zaman içinde firma müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde sürekli yurt-dışında /yurda girdi, kargoda v. b bahaneler ile sürüncemede bırakıldı. n. 11 com ile yaptığımız tüm görüşmeler cevapsız ve çözümsüz kaldı 22/11/2014 tarihi itibari ile sipariş verilen ve ücreti Hemen tahsil edilen ürün bir türlü Çin'den gelemedi (yerine getirilemeyecek taahhütlerde bulunulmaması gerekmektedir.) 26 iş günü de geçti hala ses seda yok arayıp sormasak zaten arayan yok hala Çin'den gelecek deniyor lütfen üzerinize düşen sorumluluğunuzu yerine getirmenizi rica ediyorum.

 • N11.com Temsilcisi22 Aralık 2014

  Sayın Zuhal Kürekçi, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Kayıtlı bilgilerinizden siparişinize ait üyeliğinize ulaşılamamıştır. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön