20 Ağustos 2015

N11.com Sürekli Tedarik Edilmeyen Ürünü Satmaya Devam Ediyor!

19 Ağustos'ta 201322846561 sipariş numaralı bir ürün aldım. Ürünün stoku yeterince görünüyordu. Daha sonra beni mağaza arayarak ürünü arkadaşlarımız mağazamıza gelen bir müşterinin ısrarı üzerine satmışlar. Maalesef bu halıyı gönderemiyoruz dediler. Bu hafta düğünüm var ve halının benim elimde olması gerekiyordu.

Yeterince yoğun günler yaşadığımız şu günlerde alışveriş sistemine güvendiğim N11.com beni defalarca mağdur etti. Artık bir şey alırken kesin yoktur N11'de göndermezler korkusu yaşayarak alışveriş yapamıyorum. Kendime zaman ayırmam gereken dönemde N11'in işini eksik yapmasından dolayı mağdur olup hem zaman kaybı hem para kaybı yaşıyorum. Şikayetimi artık hukuksal boyuta taşıyacağım.

Merve 417 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın Merve Ateş, Siparişlerinize ait ürünlerin gönderiminde gecikme yaşanması veya mağazalar tarafından tedarik edilememesi durumunda mağazalar hakkında gerekli aksiyonlar alınmakta ve mağaza başarı puanları olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu hakkında mağazamız aranarak gerekli uyarılar yapılmış olup ürün satışa kapatılmıştır. İptal edilen siparişinize ait ilgili tutar n11.com tarafından aynı gün ve tek seferde bankanıza iade edilmekte olup, bankanız süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde ve taksitler halinde kartınıza artı bakiye olarak yansımakta ancak kartınızda harcama yapılan toplam tutar kadar limit açılmaktadır. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön