08 Ağustos 2014

N11.com Sunucu Hatası Veren Sayfalarını Düzeltmiyor

N11.com'dan yaptığım alışverişte eksik gelen malı bildirmek için yaptığım geri aramalar sonrası problemime çözüm bulmaması ve firmanın müşteri ilişkileri personelinin adıma başlattığı iade işleminde bana vermesi gerektiği takip kodunu vermemesi sebebiyle yaşattığı sorunları çözmemesi üzerine 8 gün geçti.


Bu kadar ilgisiz davranılması ve hala kendi sorunları sebebiyle çalışmayan ve sunucu hatası veren sayfalarını düzeltmemelerini anlamak imkansız. Mağduriyetimi giderip eksik ürünleri de henüz tamamlatamadılar. Eksigide bana ilgili firmaya geri yollatamadılar. Sonuçta çözümsüz bir süreçte boğuşup duruyorum.

Murat 515 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Sayın Murat Ulukan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Siparişlerinizin iade işlemi gerçekleştrilmiştir. İade edilen siparişlerinizin ücret iade tutarları bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön