09 Mayıs 2014

N11.com Stok Sorunu ve Ürün Fiyatları

09.05.2014 tarihinde N11.com'dan araç lastiği aldım bir gün sonra ürün stoklarımızda yok satışın işlemi için iptal maili aldım madem ürün stoğunuzda yok verilen fiyatı sitenizde yayınlamayın haksız rekabet ortamı yaratıyorsunuz.


En ucuz olayım diye stoğunuz da olmayan ürünlerin fiyatlarını en dibe vurup ucuzcu olmaya çalışıyorsunuz. Hakkıyla ürün satıp geçimini sağlamaya çalışan insanların ekmeğiyle oynuyorsunuz.

Orhan 134 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Sayın Orhan Çitil, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölümlere iletilmiştir. İptal edilen siparişinizin ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmak adına aramış ancak irtibat numaranız cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön