11 Haziran 2013

N11.com Siparişim İptal Edildi!

N11'den almış olduğum notebook siprarişimi N11.com da fiyat revizyonu sırasında 20 dakikalık bir döviz hata tanımlaması gerçekleşmiştir gerekçesi ile iptal etmiştir. Böyle ilgisizlik olur mu.
Neden bunun cezasını ben çekiyorum, ben ne hata yaptım, her zaman hataların bedelini müşterilerinize mi ödetiyorsunuz. Benim suçum n11'e güvenmek oldu.


Ben sizin yüzünüzden başka yerdeki kampanyayı kaçırdım en uygun fiyat N11 de diye sizden almıştım ama yanlışmış bide 11000 üründe en iyi fiyat garantisi diyorsunuz. Bu arada Lütfen aynı ürün grubuna ait birçok seçenek bulunmaktadır diye cevap vermeyin, Çünkü Aynı fiyata veya daha ucuza aynı ürün yok.

Muhittin 80 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Üyemiz, 203666753665 sipariş numarası ile talep ettiğiniz ürün, mağaza tarafından, ellerinde olmayan teknik bir sebepten kaynaklı hatalı olarak sergilenmiştir. Ayrıca satıcı tarafından, tarafımıza, satın alınan ürün fiyatının piyasa değerinin çok altında olduğu ve olağan şartlarda bu değerden satılamayacağının anlaşılır olduğu bilgisi iletilmiştir. Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Konu ile ilgili taleplerinizi “mağazaya soru sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön