24 Ağustos 2015

N11.com Sipariş İptali ve Kampanyası

207328526562 no.lu siparişi N11.com'un mobil uygulamasından verdim. Taksit seçeneği olarak da 9 taksiti işaretlememe rağmen 9 yerine tek taksitle işlem yapıldığını gördüm. Durumu nasıl düzeltebilirim diye N11.com müşteri hizmetlerini aradım ve siparişi iptal edebileceğimi, daha sonra tekrar taksitli sipariş verebileceğim bilgisi verildi.


Siparişi iptal edip ürünü tekrar almak istediğimde hem %5 kampanyadan yararlanamadığımı (100 TL indirim) hem de para iadesi olmadığı için kredi kartı limitimden dolayı problem yaşadım. Telefonla bilgi aldığım müşteri temsilcisi beni hiç dinlemeyip ezberlenmiş cümleleri tekrar etti, milyonlarca dolar para harcayıp reklam yapmak yerine eldeki müşteriyi memnun etmek gerekmez mi?

Fatih 1.104 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Sayın Fatih Ayazoğlu, Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi bir kullanıcı anlık indirim kampanyasından sadece bir kez yararlanabilmektedir. Siparişinizi iptal ederek tekrar alışveriş yapmanız durumunda kampanya indirimi sağlanmamaktadır. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme hakkında gerekli kontroller sağlanacaktır. Kampanya kapsamında sağlanan indirimle ilgili ücret iadeniz gerçekleştirilmiştir. Hesabım sayfanızda yer alan Kuponlarım bölümünden kontrolü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı25 Ağustos 2015

    Bugün N11.com dan aranarak bu kaybın bir kısmını hediye çeki olarak verdiler, n11.coma teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön