24 Kasım 2015

N11.com Satıcılarını İyi Tetkik Ediyor Mu?

N11'deki "O*******" adındaki firmadan bir kule vinç aldım. Oyuncağın aşağı-yukarı fonksiyonunu çalışmıyordu. Para iadesi talebiyle gönderdim. Firma tarafından kargoya çok iyi muhafaza etmediğimi kutusunun zedelendiğini söyledi. Ben de firmanın bu talebini haklı buldum para iadesinden vazgeçip tamir yada yeni bir ürünle değişim talep ettim, firma da kabul etti. Kutuyu kontrol edeceğini eğer dediğim gibi fonksiyon çalışmıyorsa yenisini göndereceğini söyledi anlaştık. Ancak iki gün sonra kutuyu teslim almadığını o halde kabul edemeyeceğini bildirerek kutuyu hiç açmadan geri gönderdiğini söyledi. Şuan elimde ne bozuk ne sorunsuz cihaz var.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sayın Mehmet Emre Işıkyıldız, Konu ile ilgili mağazamız ile yapılan görüşmede, siparişinize ait ürünün mağazaya ulaştığında kargo görevlisi yanında kontrol edildiği, ürün ambalajının açılmış ve hasarlı vaziyette ulaşması sebebi ile kargodan teslim alınmayarak tarafınıza yönlendirildiği bilgisi alınmıştır. Siparişinize ait ürünün tarafınızca hasarsız ve orijinal ambalajı ile gönderilmesi ancak hasarlı olarak tarafınıza dönmesi durumunda, kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak hasar tespit tutanağı düzenletebilir ve tazmin süreci başlatabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet24 Kasım 2015

    Kargonun hasarlı gönderildiği yok sadece kendi kutusunda gönderdim kendi kutusunun üstünde kargo etiketi olduğundan mağaza yetkilisi ben bu ürünü nasıl satayım dedi. Görsel varsa koysun. Gayet sıkı bantlayıp paketleyip gönderdim, sorun sadece orijinal kutusuna kargo etiketi yapıştırılmasıydı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön