04 Şubat 2014

N11.com Parfümü Göndermedi

Yaklaşık 1 ay önce n11 den iki adet parfüm aldım. Georgia Armani parfümlerden biri elime ulaşırken diğeri ulaşmadı fakat ulaşılmış gibi davranıldı. 1 aydır uğraşıyorum param yatsın ya da parfümüm elime ulaşsın diye sürekli çözüm merkezimiz çok yoğun işleminizi hızlandırdık deyip oyalıyorlar. Buradan onlara sesleniyorum tekrar müşteri hizmetleriniz iyi çalışmıyor müşteri memnuniyeti sıfır sizi aramaktan yoruldum.

Eğer en kısa zamanda bana dönülmezse yasal hakkımı kullanacağım. Asla bir daha n11 den alışveriş yapmayacağım ve yapacak olanlara da bu sorunumu anlatacağım. Zaten her forumda bildiriyorum bu durumu. Çok ilgisizsiniz.

Fulya 116 Okunma

Cevaplar

  • Fulya'nın Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

    sorunumun çözüme ulaşması için illaki şikayetvar.com 'a yazmak gerekiyormuş bunu anladım!! sorunumu çözdüğünüz için teşekkürler ayrıca şikayetvar.com'a da şikayetimi ilettiği için teşekkürler.

  • N11.com Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Şikayetiniz mağaza iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi iade talebinizin onaylanacağı şeklindedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön