03 Eylül 2016

N11.com Ortada Bırakıyor!

Aracılık hizmeti doğrultusunda taahhüt ettiği, güvence, garanti ve zamanında teslim garantörlüğü gibi internet sitesinde müşteri güvenliği & memnuniyeti adına deklare ettiği hiçbir şeyin arkasında durmamakta olup, satıcıya bu yönde hiçbir yaptırım ve baskı ya da ceza uygulamaksızın, görevlerinin " satıcının dayattığı şartları kabullenmem konusunda sadece bilgi aktarmak" olduğunu beyandan öteye gidemiyorlar ve ortada olmayan binlerce liralık siparişim konusunda mağduriyetim için, bana uygun gördükleri şey"11 liralık kupon". Alın 11 TL kuponunuzu hediyem olsun, işinizi düzgün yapın! N11 komisyonunu alıp aradan çekilmekte mağdur alıcı ile, insafına kalmış satıcıyı baş başa bırakıp parmağını bile kıpırdatmamakta ve bunu yaparken " binbir küfre " teşekkürüm ederim demeyi öğrettikleri sizin hiçbir sorunuza cevap verecek donanımı olmayan call centerı kullanmakta!

Osman 244 Okunma

Cevaplar

  • Osman01 Ekim 2016

    Hiçbir şekilde garantörlük misyonunu getirmiyor. Sorunlarda kesinlikle sizi satıcının insafına bırakıyor şikayet kaydı oluşturuyor ve satıcı puanı düşüyor ama Ada'm satışa devam ediyor! Satıcının yaptığı yanına kalıyor!

  • N11.com Temsilcisi03 Eylül 2016

    Sayın Osman D., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili sorun yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Siparişiniz ile ilgili mağazamız ile sağlanan görüşmede, kargo firması tarafından gerçekleştirilen hata nedeniyle tarafınıza farklı ürün gönderiminin sağlandığını ancak ilgili ürünlerin kargodan geri çekilerek siparişinize ait ürünün tarafınıza teslimatının sağlanacağı yönünde bilgi alınmıştır. Siparişinize ait ürünün özel üretim olması nedeniyle tedariğinin sağlanamadığı ve en geç 06.09.2016 tarihinde sizlere gönderimin sağlanacağı yönünde bilgi alınmıştır. Hesabım/Mevcut siparişlerim bölümünden kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön