10 Kasım 2014

N11.com Orijinal Olmayan Ürün Gönderdi

N11.com'da *** mağazasından aldığım New Balance ayakkabı sahte çıktı. New Balance Vialand mağazasına gösterdim. Ayakkabıyı gönderdiğimde iade alacaklarını söylemelerine rağmen ayakkabıyı geri göndermişler ve kullanıcı hatası diye bir yazı göndermişler ayakkabı böyle birkaç kez ayakkabıyı ben gönderdim onlar geri gönderdi . En son gönderdiğimden beri 1 ay geçmesine rağmen ayakkabı onlarda ve paramı iade etmediler .


N11 'i defalarca aramana ve saatlerce konuşmama rağmen hiç bir şekilde ilgilenmediler . Tüketici mahkemesine başvurmak için ayakkabının bana gelmesi gerekiyormuş firmanın adresini N11' den istememe rağmen bana dönüş yapmadılar. Tam bir haksızlığa dönüştü.

Gonca 230 Okunma

Cevaplar

  • Gonca03 Eylül 2015

    100 liramın dolandırıcı bir şirket tarafından dolandırılmasını sağladıkları ve dolandırıcılığa ortak oldukları için n11 e ne kadar hakaret etsem azdır. Paramla beni kepaze ettiler ve 100 liramı alıp karşılığında hiç bir şey göndermeyen bir firmanın ürünlerini halen satıyorlar. Kısaca özetlersek, nitelikli hırsızlık şebekesi.

  • N11.com Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın Gonca Gönen, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • N11.com Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Gonca Gönen Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. n11.com olarak sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek veriyoruz. Üye mağazalar tarafından satışta olan ürünler orijinalliği konusunda, satıcı firmaların garantisi kapsamında ve sorumluluğundadır. Mağaza ile irtibata geçmek için ürünün sağ alt tarafında bulunan “mağazaya soru sor” alanından mağaza sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi gerekli kontrollerin yapılarak tarafınıza bilgi verileceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamak için arama yapmış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön