15 Mart 2016

N11.com Orijinal Olduğu Söylenen Ama Olmayan Sony Eurasia Xperia Z3 Arka Kapağı!

Orijinal olduğu söylenen ama olmayan Sony Eurasia Xperia Z3 arka kapağı telefonuma taktığım da lens ve flaş yeri denk gelmedi. Sony tarafından üretilen kapak nasıl telefona uyumsuz olur? yan sanayi ürünü orjinal diye satıyorsunuz üstelik kapak malzemesi kalitesi üstende ki yazılar orijinal kapağıyla alakasızdı. Kapak tam denk gelmeyince silikonla yapışık olduğundan sökerken kırıldı. İade etmek için kargoya verdim. N11 müşteri temsilcisi bana ürünü görmeden ürünün orijinal oluğunu söyleyerek beni yalancı çıkardı. Ben parasında değilim fakat ürünü alırken orjinal yazıyor olarak alıyorsam sorun yaşamamam gerekiyor. Yetkili servise telefonumu yaptırmak için verdim. N11 satıcısı iade talebimi kabul etmemiş ürünü yine bana göndermiş (adresi karıştırmışlar) bana gelmeyecek. Ürünü istemiyorum ben N11 kalitesine güvenerek alışveriş yapmıştım fakat mağdur durumdayım.

Erman 108 Okunma

Cevaplar

  • Erman15 Mart 2016

    Tekrar satılabilirliğini kaybetmiş ürünün yerine sahte yenisini göndermek daha mantıklı değil mi? Geri almayız ama yenisi göndeririz? Bir daha alışveriş yapmam yaptımam!

  • N11.com Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın Erman Çelik, n11.com’da sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için, Marka Koruma Merkezi ile sadece Orijinal Ürüne %100 Destek verilmekte; orijinal olmayan ürün satışına izin verilmemektedir. Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması durumunda iade veya değişim sağlanabileceği yönündedir. Ancak siparişinizin hasar görmesi sebebi ile mağazamız iade veya değişim konusunda destek sağlayamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön