26 Eylül 2014

N11.com Müşteri Temsilcilerinin İlgisizliği!

N11.com'dan almış olduğum ürünün iadesinde sorun yaşadığımda alışveriş yaptığım mağazaya soru cevap kısmından mail attım bana cevap olarak ukala bir şekilde yazı yazdılar. Bunu N11 müşteri hizmetlerine ilettim 10 gün boyunca her gün aradım 11 günde bana geri dönme zahmetinde bulundular. Buna rağmen hiçbir işlem yapamayacaklarını ilettiler. Satıcı mağazayla da hiçbir şekilde ulaşamadığınız için N11'den yardımcı olmalarını bekliyorsunuz ama yardımcı olmuyorlar ve ben beğenmediğim ürünü geri almak zorunda kaldım. Çünkü karşı taraf ürünü iade almadı ve benim kartımdan ücreti çekildi.

Nurgün 363 Okunma

Cevaplar

 • Nurgün09 Ekim 2014

  Sayın Nurgün İnce, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri BANA DURUP DURUP BU ŞEKİLDE OTOMATİK YANITLAYAN CEVAP YAZMAYIN DALGA MI GEÇİYORSUNUZ SİZ BENİMLE ÇÖZÜM ODAKLI OLUN BEN SİZDEN ŞİKAYETCİYİM BUNUN İÇİN DEFALARCA SİZİ ARDIM BUNDAN SONRADA SİZİ ARAMA ZAHMETİNDE BULUNMAM OKADAR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VERİYORSANIZ SİZ BENİ ÇÖZÜM ODAKLI ARAYIN.

 • N11.com Temsilcisi01 Ekim 2014

  Sayın Nurgün İnce, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Nurgün30 Eylül 2014

  n11 firmasını ne birdaha tercih ederim ne etrafımdaki arkadaşlara tavsiye ederim.n11 den kendi üyeliğimide iptal ettim eşimin üyeliğinide iptal ettik.

 • N11.com Temsilcisi26 Eylül 2014

  Sayın Nurgün İnce, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün Kozmetik & Kişisel Bakım kategorisinde olduğu görülmektedir. Siparişinize ait ürünün açılması ve kullanılmasını takiben hijyen kuralları gereği cayma hakkı kapsamında iade edilememektedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön