25 Şubat 2015

N11.com Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Vermiş olduğum 205856658763 No.lu sipariş onaylanmasına rağmen G*** mağazasından ürünü temin edemedikleri için siparişimi iptal etmem için mail aldım. Durumu bildirmek ve siparişimde kullanmış olduğum 50 TL indirim ve 1748 puanla birlikte ödediğim tutarın hesaplarıma iadesini talep etmek için müşteri hizmetlerini aradım. En az 10 dakika boyunca bekleme süreniz 5 dakikanın altında bilgisi verildi ancak o -5 dakika bitmeyince telefonu kapatmak zorunda kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Fatih 362 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi25 Şubat 2015

    Sayın Fatih Gök, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenmektedir. Alışverişlerinizde kullandığınız n11 puanlarınız da, sipariş iptal veya iade durumunda kullanım süresi devam ettiği taktirde hesabınıza tekrar tanımlanmaktadır. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Fatih25 Şubat 2015

    N11.com tarafından arandım mağazanın ürünü tedarik edemediği ve kullandığım 20 TL kuponun o anda geçerli olduğu için bunun iadesinin yapılamayacağını iletti. Greyder firmasının kendisine ait olan mağaza, yeni sezon ürününü tedarik edemiyorsa yazık. Onca mağazası var ürün hepsinde sergileniyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön