07 Ekim 2015

N11.com Muhatap Bulamama!

N11.com aracılığı ile CeSitvar.com isimli mağazadan 22.08.2014 tarihinde Pritech ak-g1 marka ve modelde araç kamerası satın aldım. Geçenlerde aldığım araç kamerası arızalandı. N11.com'a soru-cevap kısmından ulaştım. Kendileri bana cihazı yetkili servis götürmem gerektiğini söyledi. Ancak cihazın kutusundan çıkan belgelerde yetkili servis bilgisi yoktu.


Bunu onlara belirttiğimde beni tekrardan Cesitvar.com'a yönlendirdiler. Cesitvar.com'a durumu bildirdiğimde ise oradakiler mağazayı yeni devraldıklarını ve daha önce satılan ürünlerin sorumluluğuna almadıklarını söylediler. Bende bozulan ürün için hiçbir muhatap bulamamış oldum.

Serhan 56 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi07 Ekim 2015

    Sayın Serhan Yıldırım, Mağazamız n11.com üzerinde satışlarını durdurmuş durumdadır. Mağazamız ile sağlanan görüşmede siparişinizin garanti süreciyle ilgili destek sağlayamadıkları yönünde bilgi alınmıştır. Siparişinizle ilgili bulunduğunuz bölgede yer alan herhangi bir teknik servisten destek alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlayarak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön