18 Aralık 2013

N11.com Market Alışverişlerinde Büyük Rakam Değişimleri!

N11'de salı günleri market kampanyası yapılırdı ve 250 TL ürüne 50 TL indirim sağlanırdı. Fakat en iyi fiyat çeki dağıtmaya başladığından beri N11'e bir haller olmaya başladı. Çeklerimizi hesabımızda aktif etmeyip, market gününün geçmesini beklediği gibi, marketteki fiyatları da %5-10 arası (dün gece itibarıyla) yukarı çekmiş durumda. Bütün bunlar bir yana, bana ve kullanıcılara gelen mailde, 250 liraya 50 lira indirim olduğu yazılırken, siteye girildiğinde bu rakamın (müşteri aleyhine) 300 TL'ye çekildiği görülüyor.

Yanıltıcı reklam sebebiyle firmayı kınıyorum. Daha sonra mailde link verilen görüntüyü değiştirmeleri ihtimaline karşı (ki geçmişte yaptılar), ekran görüntüsünü kaydettim.

Said 195 Okunma

Cevaplar

  • Said20 Aralık 2013

    Bahaneler üretiliyor, sorunların çözüleceği vaadi var. Uygulamayı görmek lazım, şu an için çözüm "bekleyin" şeklinde. Bu da tatmin edici olmaktan uzak.

  • N11.com Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşmak için farklı saatlerde aramış ancak irtibat numaranızdan size ulaşamamıştır En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön