05 Mart 2015

N11.com Mağdur Oldum

N11.com da 23.02.2015 tarihinde aldığım Korkmaz a356 çaydanlığın kapağı plastik ve boyutu küçük olduğu için aynı gün iade ettim. Fakat satıcı da bana mesaj yollamış "sen nasıl bir insansın, ürünümü eksik gönderdin" deyip iadeyi reddetti.


Halbuki ürünü tam teslim ettim. Bu gönderilen ürün Tüketici kanununa göre ayıplı maldır ve tüketici olarak sebepsiz iade hakkım vardır. Bu hakkımı benim ürünümü eksik gönderdin deyip reddediyor, firma. Eşim avukat ve yasal işlem başlatacağız. Size ürünümü eksik gönderdiniz deyip hem ürünün parçasını alıyor. Hem de iade hakkıma engel oluyor. N11.com'da beni bu mağduriyette yardımcı olmayıp aracılık görevini yerine getirmedi.

Murat 2.108 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi05 Mart 2015

    Sayın Murat Yıldız, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağazadan alınan bilgi ürün tekrardan satılabilirlik özelliğini yitirdiğinden iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön