18 Ocak 2016

N11.com Kusurlu Ürün Gönderip Hediye Çekimin Yanmasına Sebep Oldu!

04.01.2016 tarihinde sipariş vermiş olduğum ürün elime ulaştığında kusurluydu. Bu sebepten ürünü iade için gönderdim. İade işlemleri tamamlandı ama ben siparişi verirken %25 hediye çeki kullanmıştım. N11.com'un hatası yüzünden hediye çekim yanmış oldu. Ben bu hediye çekini kazanabilmek için N11.com'dan 5 farklı sipariş vererek toplamda 1590 liralık alışveriş yaptım. Ama şimdi n11.com bana kusurlu ürün gönderdiği için %25 çekim boşa gitmiş oldu. Durumu N11.com'a anlattığımda çekin tekrar yüklenemeyeceğini söylediler. Kendilerinden kaynaklanan bir hatadan dolayı doğan mağduriyetimi bile gidermiyorlar. Ben hakkım olanı istiyorum. En kısa sürede %25 çekin hesabıma tanımlanmasını istiyorum.

Ali 115 Okunma

Cevaplar

 • Ali21 Ocak 2016

  Gönderdiğiniz cihaz tarafıma kusurlu olarak gönderilmiştir. Kapalı kutu olması veya sıfır olması neyi değiştirir? Bozuk cihazı alıp kullanmamı mı bekliyorsunuz? Sizin hatanız yüzünden ürünü iade ettim. Ürünü alırken kullanmış olduğum %25 yani 250 TL'değerindeki hediye çekim de sizin yüzünüzden yanmış oldu. Şimdi ben gayet doğal bir şey istiyorum; sizin hatanız yüzünden boşa giden çekimi tekrar yüklemenizi istiyorum.

 • N11.com Temsilcisi19 Ocak 2016

  Sayın Ali Akdemir, Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ali19 Ocak 2016

  Gönderdiğiniz cihaz tarafıma kusurlu olarak gönderilmiştir. Kapalı kutu olması veya sıfır olması neyi değiştirir? Bozuk cihazı alıp kullanmamı mı bekliyorsunuz? Sizin hatanız yüzünden ürünü iade ettim. Ürünü alırken kullanmış olduğum %25 yani 250 TL'değerindeki hediye çekim de sizin yüzünüzden yanmış oldu. Şimdi ben gayet doğal bir şey istiyorum; sizin hatanız yüzünden boşa giden çekimi tekrar yüklemenizi istiyorum. Ayrıca Şikayetvar.com yönetimi yazdığım yorumları silerek kendi amaçlarına ihanet ediyorlar!

 • N11.com Temsilcisi18 Ocak 2016

  Sayın Ali Akdemir, Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün 5 Ocak tarihinde tarafınıza teslim edildiği, 11 Ocak tarihinde de mağazamıza iade edildiği görünmektedir. İlgili kuponun tekrarlanabilmesi için, siparişiniz ile ilgili iade sürecinin 9 Ocak 23:59'a kadar tamamlanması gerekmektedir. İlgili kampanya, 9 Ocak tarihi itibarı ile sona ermiş durumdadır ve kupon yüklemesi gerçekleştirilememektedir. Satın aldığınız cep telefonu, sıfır ve kapalı kutu şeklinde gönderilmektedir. Üründe meydana gelen sorun üretim hatasından kaynaklanabilir. Siparişiniz ile ilgili iade talebiniz onaylanmış durumdadır. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansımaktadır. Katlanan Kampanya sona ermiş durumdadır. Uğurlu kampanyalarımız devam edecektir. n11.com ana sayfası üzerinden güncel kampanyalarımızı takip ederek indirim ve fırsatlardan tekrar yararlanabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön