11 Şubat 2014

N11.com Kuponlarımı Yüklemiyor!

N11.com tarafından yapılan en iyi fiyat kampanyası kapsamında yaptığım bir sipariş sonucu firmaya mail attığımda sipariş numaram hatalı olduğu için düzeltip tekrar yolladım. Firma tarafından 422 tl kupon kazandığıma dair mail gelmiş olmasına ve yaklaşık 1ay geçmesine rağmen kuponlarım yüklenmedi.

Firmaya telefonla ulaşıp derdimi anlatmaya çalışmak istesem de karşıdaki müşteri temsilcisi diye koydukları kişi sanki kurumun avukatlığını yapmaya çalışan ve dediklerinin aksini ispatlamama rağmen hemen sessizliğe bürünüp, dilersem tekrar şikayet kaydı açabileceğini belirtmekle yetinen birisi olunca ben de hakkımı burada aramaya karar verdim. İlgilenirseniz sevinirim. Sipariş no:202716962961.

Turgay 57 Okunma

Cevaplar

  • Turgay12 Şubat 2014

    standart cevap vermek yerine biraz ilgilenip araştırsalar gerçeği görecekler ama

  • Turgay12 Şubat 2014

    Evet "her üye aynı ürün için bir defa kampanya başvurusu yapabilir." peki diyelim ki sipariş numarasındaki bir numarayı yanlış girdi, bunu düzeltme hakkı yok mu? çünkü sisteminiz, yazılan soruyu silmeye veya düzeltmeye izin vermiyor. doğal olarak da insanlar hatayı düzeltip tekrar başvuruda bulunuyorlar. ve siz de buna cevap veriyorsunuz 422tl kupon kazandınız şeklinde. neyse buradan herkes duysun ve bilsin N11.com mail olarak evet yükleyeceğiz demesine rağmen insanları aldatıyor ve vaad ettiği hediye kuponları yüklemiyor.

  • N11.com Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Kampanya şartlarında belirtildiği gibi, her üye aynı ürün için bir defa kampanya başvurusu yapabilir aynı ürün için farklı sipariş kodları ile başvuru yaptığınızdan dolayı başvurularınızdan bir tanesi değerlendirmeye alınmamıştır. n11.com müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön