03 Nisan 2014

N11.com Kargolama Süresinin Doğru Belirtilmemesi

www.n11.com İnternet sitesinden bu 3. kez başıma geliyor. Ürünü satın alıyorum ancak kargolanma süresi 1 gün yazılmasına rağmen 7 gün oldu kargoya verilmedi. Kredi kartımla yaptığım alış verişin taksitlerini ödemeye başladım. Müşteri hizmetlerini aradım sonuç alamıyorum. Ben artık art niyetli olabileceklerini düşünmeye başladım. Başladım.


İnternet sitesinde kendileri mağaza açarak, uygun fiyatla satış yapıp artık kaç gün hesaplarında para kalırsa repo faiz getirisi sağlayan yatırım araçlarında değerlendirebileceklerini düşünüyorum. İnsanları yanıltıyorlar. Bu son alışverişim üyeliği de iptal ediyorum.

Müslüm 101 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi10 Nisan 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir, sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açısından büyük önem taşıyor. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza dönüş yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Müslüm03 Nisan 2014

    Tarafımca iptal ettirmek zorunda bıraktınız . Sanırım sizin sitenizde ilgili ürünün kargolanma süresi 1 gün yer aldığını dikkate almıyorsun uzda ben 1 günde kargolancak dediğiniz ürünü 1 hafta boyunca bekliyorum ve sonunda iptal ediyorum onu yazıyorsunuz. Lütfen hatalarınızı ört bas edeceğinize deri bildirimlerle süreçlerinizi iyileştirme yollarını arayınız.

  • N11.com Temsilcisi03 Nisan 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinizin tarafınızca iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön