09 Şubat 2016

N11.com Kargo Teslimatı ve Yanlış Bilgilendirme!

02.02.2016 tarihinde kahverengi renk bir masaj koltuğu aldım ve hemen alt kısmında aynı
gün veya ertesi gün kargolanır kısmına inandım. Ürünüm 3 gün geçti mağaza ile irtibat dahi kurulamadı. Canlı destek hattında yazıyorum biz sizi arayacağız sürekli. 02.05.2016 tarihinde aradılar. Siz krem rengi istemişsiniz elimizde kahverengi olduğundan teslimatınız gecikmiştir.


Dedim ben zaten kahverengi seçtim. Biraz bekledi hım evet kahverengi imiş cuma akşamı ya da en geç Cumartesi sabah kargoya çıkacak dediler. Canlı desteğe yazıyorum biz sizi ararız. Çözüm yok bilgileri zaten yok. Mağaza ile görüşmekte yok.


Canlı desteğin amacı beklememi söylemeleri. Pazartesi oldu mağaza yazdı bu seferde elimizde kahverengi yok krem var. Yani yalanlar yalanlar. Canlı desteğe yazıyorum 1 hafta geçmiş bekleyin biz sizi arayacağız. Yani bu siteye güvenmek büyük hata.

Aykut 182 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi09 Şubat 2016

    Sayın Aykut Apaydın, n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili talebinizin çözüm birimine iletildiği ve mağazaya ulaşılma süreci doğrultusunda takibinin sağlandığı görünmektedir. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün 6107916681675 takip numarası ile Aras Kargo'ya teslim edilerek adresinize gönderildiği yönündedir. Aras Kargo internet sitesi üzerinden kontrolünü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön