24 Eylül 2013

N11.com İzinsiz SMS Gönderiyor!

Hiçbir şekilde kayıtlı olmadığım N11.com sitesinden bilgim olmadan her gün telefonuma gönderilen reklam içerikli cep telefonu mesajlarından çok ciddi şekilde sıkılmaya başladım. Dün N11.com Çağrı merkezi: 0850 333 0011'ni arayıp durumu bildirdim.


Bugün mesaj almaya devam ediyorum. Tekrar arayıp durumu bildirdim. Bana ait telefon numarasını nereden nasıl temin ediyorlar merak ediyorum. Hiçbir şekilde bu siteden alış veriş yapmayacağım.


Mesajları almaya devam edersem bu şikayeti hukuki açıdan şikayet etmek için kullanacağımı bildirmek istiyorum.

Özcan 119 Okunma

Cevaplar

  • Özcan25 Eylül 2013

    Hala mesaj almaya devam ediyorum.

  • Özcan25 Eylül 2013

    Daha yeni bir mesaj aldım. Tekrardan müşteri temsilcisini aradım, hala mesaj geldiğini söyledim. Onur bey diye soyadını belirtmeyen birisi benim telefon numaramı kullanarak kayıt yaptığını söyledi, bundan sonra gelmeyeceğini söyledi ama her gün mesajların kesilmeyeceğini düşünüyorum. Üyelik kayıtlarında telefon aktivasyonu neden kullanılmıyor. her önüne gelen farklı numara verse bu iş içinden nasıl çıkacaksınız.

  • N11.com Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Özcan Tiğlı, Farklı bir üye tarafından sizin kullandığınız telefon numarası ile n11.com' a üye olunmuş olabilir. Gerekli işlemler yapılarak sms almanız engellenmiştir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön