28 Nisan 2014

N11.com Israrla Hakettiğim Kuponumu Yüklemiyor.

N11.com sitesinin "09 Nisan - 16 Nisan 2014 tarihleri arasında N11.com’dan yapacağız her alışverişinizin toplam tutarının %11’i tutarında kupon kazanıyorsunuz" şeklinde kampanyası vardı. Bu kampanya dahilinde ödemesi 1444 tl olan alışveriş gerçekleştirdim. Ve bu alışverişten 100 tl kupon kazandım.

Yüklenecek kuponun 24 nisan tarihinde yüklenmesi ve 30 nisana kadar kullanılması gerekiyor. Kuponu yüklemedikleri gibi 3 gün üst üste müşteri hizmetlerine yazmama rağmen gün içerisinde yüklenecek cevabı veriyorlar ama kuponu yüklemiyorlar. Merak ediyorum kuponu neden yüklemiyorlar. Son kullanma tarihi geçtikten sonra geçmiş kupon olarak mı yükleyecekler?

Mahmut 96 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Sayın Mahmut Saka, Yapılan kontrollerde ilgili kampanyadan yararlanamadığınız görülmektedir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza geri dönüş yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • N11.com Temsilcisi28 Nisan 2014

    Sayın Mahmut Saka, Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafınıza arama yaparak bilgilendirme yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Mahmut28 Nisan 2014

    n11 müşteri hizmetleri aradı. Şaka gibi benden o tarihte gelen maili onlara yollamamı istiyor. Hiçbir kampanya şartında gelen mailin saklanacağına dair bir ifade yok. Ama siz siz olun n11 den kampanyaya katılıyorsanız mutlaka tüm belgeleri saklayın. En ufak bir belgeyi bile. 4 gündür üstüste mesaj atıyorum. 4 gündür yükleyeceğiz dediler ve dört günün sonunda yüklememek için bu mazereti buldular. Bu zamana kadar çok alışveriş yaptım n11 den. Ama bundan sonra görüyorum ki n11 eticaret sahnesinde bitmiş ve bu ahlakla bitmeli de zaten.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön