28 Aralık 2015

N11.com İndirimler Güme Gitti!

Uzun zamandır N11.com 'dan alışveriş yapmaktayım LCD TV'den tutunda almadığım ürün kalmamıştır. Sipariş numarasını belirttiğim alışverişimde Dev***u.com adlı mağazadan conti ekmek yapma makinesi ve Premier katı meyve sıkacağı sipariş ettim. 3 gün sonra N11'den aradığını söyleyen bir bayan ürünleri temin edemediklerini sipariş iptali yapmamı söyledi.


Alışverişimi 9 taksit yaptığımı paramın taksit taksit geri ödenmesi durumunda iptal etmeyeceğimi söyledim. Bayan tamamlanmayan sipariş olduğu için paramın tamamının bir kerede kartıma yatacağını söyledi ve ekstrem de gördüm, param taksit taksit yatıyor. Alışverişte kullandığım kupon ve indirimler güme gitti.

Kaan 88 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi28 Aralık 2015

    Sayın Kaan Bücür, Konu ile ilgili şikayetiniz doğrultusunda, stok bilgilerinin güncel olarak sağlanması adına mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, yaşanan sürecin tekrarlanmaması adına mağazamız hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. İptal edilen siparişiniz ile ilgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. İlgili tutar n11.com tarafından ''aynı gün ve tek seferde'' bankanıza iade edilmekte olup, bankanız süreçlerine bağlı olarak hesap ekstrenize taksitler halinde hem + hem - bakiye olarak yansımakta ancak kartınızda harcama yapılan toplam tutar kadar limit açılmaktadır. Konu ile ilgili bankanız ile de iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön