03 Kasım 2015

N11.com İlgisizlik, Anlayışsızlık Ne Ararsanız Var!

Firmanızın satıcısı olan bir firmadan sıfır olduğunu iddia ettikleri ancak 7 yıldır kullanılmış ve sadece kasasını değiştirip sıfır diye satılan ürünü aldım. En doğal hakkım olan ve kandırıldığımı düşündüğüm için ürünü kapıda iade ettim. 21'inde satın almış bir ürünün para iadesi hala yapılmadı. Neden? İnsanları yanıltan o firmanın onaylama zevkini bekliyormuşuz.

N11.com'un müşteri temsilcileri ve temsilci yöneticileri bizler hiçbir şekilde sallamıyor. Yönetici ile görüşülmek istendiğinde ya toplantıdalar ya da meşguller. O insanların orada oturtulma amacı nedir biz müşterilere yardımcı olmak değil midir?

Konuyu her türlü sosyal mecrada duyuracağım bundan emin olun benim için n11.com bitti.

Haldun 91 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Haldun Dursun, Konu ile ilgili olarak yapılan kontrollerde Müşteri Hizmetleri Ekibimizden talebinize istinaden yetkili görüşmesi sağladığınız görünmektedir. Mağazamızdan alınan bilgi ilgili ürünün sıfır olarak sizlere gönderildiği yönündedir. İlgili ürün mağazamıza ulaşmadan iade/değişim taleplerine yanıt verilememektedir. İade/değişim süreci ile ilgili maksimum süre 3 iş günü +24 saat olup bu süreçte mağazamız iade talebi onayı vermediği durumda iade talebiniz sistem tarafından onaylanmaktadır. Yaşanan süreç ile ilgili mağazamıza gereken uyarılar yapılmıştır ve siparişinizin iade talebi onaylatılmıştır. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön