09 Mart 2015

N11.com İade Talebim Reddedildi

203144298768 nolu siparişteki ürünle alakalı olarak 05.03.2015 tarihinde N11'e ulaştım ve mağazanın iadeyi kabul etmediğini bildirdim. Aynı zamanda Sikayetvar.com aracılığıyla 3092617 numaralı şikayet ile de talebimi sundum. Şikayete cevaben N11 bana "Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi iade talebinize onay verileceği yönündedir. “Hesabım” sayfasındaki “Mevcut Sipariş” bölümünden ilgili ürünü seçerek iade talebinizi tekrar mağazaya iletebilirsiniz. " verdi.
Ancak N11 mağazası hem N11'le hem benimle dalga geçiyor sanırım. Bugün tekrar kontrol ettiğimde iade talebim reddedilmiştir. Lütfen konu ile ilgili olarak ne gerekiyorsa N11'in yapmasını talep ediyorum.

Cihan 80 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi09 Mart 2015

    Sayın Cihan Gök, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürün için hasar tespit tutanağınızın olmaması sebebi ile iade talebinizine onay verilmeyeceği yönündedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön