17 Ekim 2016

N11.com Hemen X Mağazasına Verdiğim Kitap Siparişi İptalimin Reddi.

12/10/2016 tarihinde siparişini verdiğim saftirik serisini siparişi verdikten 10 dk. sonra iptal ettim. Mağaza iptal talebimi reddetmiş ve ürünü kargo yapılmak üzere paket yapmış ki ben neden ücret iadesi olmadığını merak edip bakmasam iptalin reddinden haberim dahi olmayacak. 14/10/2016 tarihinde iptal N11.com santraldeki arkadaşlar tarafından yinelendi.

17/10/2016 Hemen X mağazasının ürünü kargoya vermesi gerekiyormuş. Mağaza ürünü kargoya vermesin diye dua ediyorum ki paramı geri alabileyim. Nasıl saçma sapan bir sisteminiz varsa benden çok mağazayı koruyor. Öyle sanıyorum ki almadığım ürünün parasını ödemek zorunda bırakılıyorum. N11.com sipariş verilmemesi için sosyal medyanın her kolunu kullanacağımdan asla şüpheniz olmasın.

Nesrin 163 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Nesrin Y., Mağaza tarafından onaylanan siparişler siparişleriniz için iptal talebi oluşturduğunuzda, ürün kargolanmış olabileceğinden dolayı talebiniz reddedilebilir. Ancak akabinde mağaza tarafından kargo takip numaranızın sisteme girilmesi gerekmektedir. Bu yönde işlem sağlanmaması sebebi ile mağazamız hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. Mağaza ile yapılan görüşmelerin ardından iptal talebiniz onaylatılmıştır. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak telefonunuz meşgul olduğundan sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön