17 Mart 2015

N11.com Hediye Kupon Yanıltmacası

Stok da olmayan ürünü almamıza izin veren kendi sistem problemlerini bedel olarak, müşteriye ödeme iadesi yaparken ödetmeleri. 500 TL üzerinde alışverişi kuponları kullanarak yaptım. 2 gün sonra Winx çanta elimizde yok, bedelini kartınıza aktardık dediler. 14 TL eksik iade etmişler.

Sebebi ise kuponunun belli kısmını çanta için kullanmışlar falan. Ama ben zaten bu çanta olmasa bile mevcut diğer ürünlerle 500 TL' aştığımı ve bu kuponu kullanma hakkım olduğunu anlatmaya çalıştım. Kupon olayı tam bir yanıltmaca.

Levent 1.226 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi17 Mart 2015

    Sayın Levent Kanlıcıoğlu, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkındaki şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Siparişinize ait üründe kullanılan kupon tutarı düşüldükten sonra ödediğiniz tutar eksiksiz olarak tarafınıza iade edilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Levent17 Mart 2015

    Merhaba Musteri hizmetlerinden gerekli yaklaşımı bulamadığım için buraya yazdım şikayetimi. Sipariş benim tarafımdan iptal edilmedi. Urunu stokda yok deyip teslim edemeyen ve ödediğim parayı eksik olarak iade eden sizlersiniz.

  • N11.com Temsilcisi17 Mart 2015

    Sayın Levent Kanlıcıoğlu, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Kupon kullanılarak yapılan alışverişlerin iptal ve iadesi durumunda ürüne ait ücret, indirim kuponu parçalanıp, oranlanıp net tutar üzerinden düşürülerek tarafınızdan tahsil edilmektedir. Tahsil edilen ücret eksiksiz olarak tarafınıza iade edilmektedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön