28 Ocak 2014

N11.com Hediye Çekimi Kullanamıyorum!

Tictoc kampanyasından kazandığım hediye çekimi N11 sitesinde belirtilen bölüme yazmama rağmen böyle bir hediye çekinin mevcut olmadığı yazıyor. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama ve her seferinde bana geri dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen kesinlikle geri dönüş yapılmamıştır.


Hediye çekinin aralarındaki tireleri kaldırdım ve diğer söylediğiniz yolları uyguladım bunu söylemek için değil yardımcı olmanız için geri dönüş yapmanızı bekliyorum. Sorunumun acilen çözüme ulaştırılmasını talep ediyorum.

Erkan 118 Okunma

Cevaplar

 • Erkan25 Nisan 2015

  Şikayetim çözülmedi bana ulaşılmadı 1 yıl geçti

 • Erkan07 Şubat 2014

  şikayetim çözülmedi tictoc ile iletişime geçtim bu kodu verenin n11 olduğunu ve şikayeti çözmesi gerekenin n11 olduğunu söylediler zaten defalarca aramama rağmen şikayet var a dahi yazmama rağmen bana geri dönüş yapmadınız bu nasıl bir firma şaşırıyorum

 • Erkan07 Şubat 2014

  tictoc ile görüştüm zaten çeki verenin n11 olduğunu söylediler ve bir aydır bir telefon açma gereği bir geri dönüş yapma gereği bile duymadınız kalitesiz müşteri hizmetleri.

 • N11.com Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Tictoc ile görüşmenizi rica ederiz. n11.comMüşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön