11 Mart 2015

N11.com Gramaltın Adlı Satıcı Tarafından Mağdur Edildim!

207875527762 no.lu siparişi verdiğim Gramaltın adı altında N11.com üzerinde satış faaliyeti gösteren İstanbul Altın Rafinerisi'ne ait firma tarafından mağdur edilmiş bulunmaktayım. Aynı satıcıya, aynı gün (8 Mart 2015 Pazar günü) daha erken bir saatte verilen diğer bir siparişe ait kargo gönderisi numarasını firma bu siparişin kargo numarası ve detayları olarak girmiştir.


Fakat kargo paketi içeriği yalnızca aynı gün daha erken verilen sipariş edilen ürün olmasına rağmen, 207875527762 no.lu siparişin kargo bilgilerinde, sanki bu sipariş de yollanmış ve teslim edilmiş gibi gösterilmektedir. Gün içerisinde çözüm bulunmadığı takdirde yarın sabah Savcılığa başvuracağım!

Alper 205 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Mart 2015

    Sayın Alper Kayhan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Alper11 Mart 2015

    Şikayete konu siparişe ait ürünün gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek teslimat adresine gönderileceği ve kargo bilgilerinin tarafım ile irtibata geçerek paylaşılacağını belirttiniz. Böyle bir bilgilendirme tarafıma halen yapılmış değildir. Durum apaçık şekilde bir nitelikli dolandırıcılık vakasıdır. Size daha önce de belirttiğim gibi, gönderimin gün içerisinde yapılmaması ve tarafıma gönderim/kargo detaylarının iletilmemesi halinde yasal haklarımın halen mahfuzdur. Burada durum, satıcının temerrüt haline düşmesi değil, siparişe istinaden gönderilmemiş ve teslim edilmemiş olmasına rağmen siparişe konu ürünün gönderilmiş ve teslim edilmiş olarak yanıltma ve dolandırıcılıktır. Yarın (11 Mart 2015 Perşembe günü) sabah n11 unvanı ile faaliyet gösteren şirketiniz Doğuş Elektronik aleyhine konu ile ilgili şikayet ve dava dilekçemi (satış sözleşmesine uygun şekilde) İstanbul ili içerisinde bir savcılık makamına teslim edeceğim. Bundan sonra buradan içi boş cevaplar yazmaya zahmet etmenize gerek yoktur. Dava ile gelişmeleri uyap üzerinden takip edebileceksiniz.

  • N11.com Temsilcisi11 Mart 2015

    Sayın Alper Kayhan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adresinize gönderileceği ve kargo bilgilerinin tarafınız ile irtibata geçerek paylaşılacağı yönündedir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön