29 Kasım 2014

N11.com Geciken Kargolama

3 gün önce "P**" adlı bir mağazadan gezdirme tasması siparişi ettim. İlanda kargoya verilme süresi 1 gün yazıyor. Ancak mağazaya soru sorma bölümünden bilgi istediğim de ellerinde bulunan ürünlerin tükendiğini bildirdiler. Madem elinizdeki ürün tükendi ben nasıl sipariş verebiliyorum? Firmanın elindeki stoku kontrol edip ona göre ilanı sitede tutması gerekmez miydi?


Mağazanın ya da sitenin hatası yüzünden müşteri memnuniyeti kapsamında benim mağdur edilmem ne kadar doğru? Bir geri bildirimde bulunduktan sonra iyi niyetimi koruyup ne kadar sürede temin edilebileceğini sordum. Ancak iki gün geçmesine rağmen halen daha cevap alamadım.

Sabircan 389 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi18 Aralık 2014

    Sayın Sabircan Özerçen, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Sabircan02 Aralık 2014

    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Sizin sayenizde ürünüm pazartesi günü elime geçti. Ancak yine bir sorunla karşı karşıyayım. Bu hep beni mi buluyor bilmiyorum ama "http://www.n11.com/pet-style-polar-kopek-elbisesi-no4-P24935448" bu linkteki ürünü 25.11.2014 tarihinde sipariş etmiştim. Ürünün teslimat süresi 3 gün yazıyor. Ama bir hafta geçmesine rağmen ben hala ürünüme kavuşamadım. Üstüne ilanda hala son 7 tane diyor. Madem ellerinde var beni niye bekletiyorlar? Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim. Sorunlara karşı çözüm odaklı çalışıyorsunuz ama daha fazla sorunla baş etmeden ürünlerini yayınladığınız firmaları iyi seçmenizi tavsiye ederim.

  • N11.com Temsilcisi29 Kasım 2014

    Sayın Sabircan Özerçen, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün kargolandığı görülmektedir.Sürat kargo 72247961df30 takip numarası ile kargonuzu kontrol edebilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön