11 Mart 2016

N11.com Garanti Bonus İadesini Yapmıyor!

01.03.16 tarihinde yapmış olduğum siparişte 60 TL değerinde Garanti N11 Bonus kullandım. Aradan bir hafta kadar geçince kendi çabamla ürünü tedarikçi firmadan alamadıklarını, parayı iade edeceklerini söyleyen bir mağaza yetkilisi çıktı. Bunun üzerine N11.com müşteri hizmetlerini aradığımda bana iade edilince 60 TL puanımın yanacağını sadece farkı kadar geri ödeyeceklerini belirttiler.


Bu hatanın benden kaynaklanmadığını dolayısıyla mağdur edilecek kişinin ben olmadığımı ifade etmeme rağmen, yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Müşteri temsilcisiyle az önce görüştüm, verdiği cevabı yeterli bulmayınca şikayet oluşturma talebinde bulunmak istediğimi belirttim, ısrarla bana yapacak bir şey demesine rağmen zahmetle şikayeti oluşturalım dedi. Geri dönüşü ne Zaman yaparsınız değince de, buna dönüş yapılmaz dedi. Evet gülelim mi? Ağlayalım mı?

Hakan 131 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi11 Mart 2016

    Sayın Hakan Öztürkmen, n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün stoklarda tükendiği ve tedarik edilemediği; talep etmeniz durumunda aynı markanın yetişkin ürününün veya 91274954 kodlu ürünün gönderilebileceği yönündedir. n11.com ana sayfasında yer alan arama çubuğunda ilgili kod üzerinden arama sağlayarak, ürüne ulaşabilirsiniz. Stok kontrollerinin güncel olarak sağlanması konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup; ilgili ürün satışa kapatılmıştır. Muadil ürün konusundaki talebinizi, ürün sayfasında yer alan "Mağazaya Soru Sor" bölümünden mağazamıza iletebilirsiniz. Siparişinizin iptal edilmesi durumunda, kullanmış olduğunuz Bonus Puanlar n11.com tarafından bankanıza iade edilmekte ancak; kampanya sona erdiğinden dolayı bankanız tarafından hesabınıza yansıtılmamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz ile sağladığınız görüşme ile ilgili de detaylı kontroller sağlanacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön