09 Aralık 2014

N11.com Eksik Ve Farklı Ürüne Rağmen Çözüm Yok!

N11.com firmasının internet sayfasından aldığım 2 adet Braun se830 modeli yerine Braun se810 modelinden 1 adet yolladılar. Hemen bildirmeme rağmen bekleyin sorununuzu çözüm merkezine aktardık denildi ve kesinlikle mağaza ile görüşmemem söylendi. Bu süreçte 08503330011 no'lu telefonu defalarca aradım ve hala konun çözüm merkezinde olduğunu söylediler.


Bu günkü aramamda ise mağazaya yazdınız mı diye farklı bir yola başvurdular. Müşteri yetkilisi dedikleri yetkisiz kişilerce bu güne kadar oyalandım. Ürünün iade sürecini başlattım bakalım daha neler yaşayacağım. Bunca senedir internetten alışveriş yaparım ama en kötüsü N11 çıktı. Hiçbir firmadan böylesine ilgisizlik ve lakayt davranış görmedim.

Sertaç 308 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Sertaç Ünal, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürün mağazaya ulaştığında iade/değişim talebinize cevap verileceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön