14 Ekim 2015

N11.com Dürüst Ve Samimi Olmayan Satıcılardan Alış-Veriş Yaptırıyor.

N11.com. satıcısı olan Online babyshop firması sayfasından Ümit marka siyah renkli bisiklet alımı yaptık. Bisiklet elimize 4 gün sonra kapalı, zımbalı ve özel karton kutusunda demonte olarak geldi, kutunun üzerinde garantisi geçerli olması için montajının yetkili servis tarafından yapılsın yazısı bulunmakta idi. Bizde kutuyu montaj için yetkili servise bıraktık, gün sonunda bisikleti almaya gittiğimizde bisiklet siyah renk değil beyaz renk olarak gördük. Servise tekrar bisikleti eski haline getirtip montaj kupon bedelini de kendimiz ödeyerek ve montaj kuponunu da kutusuna koyarak ürünü geri kargoya verdik. Ancak 12 gündür kupon kullanılmış bahanesi ile bisikletin iadesini gerçekleştirmiyorlar.

İlter 68 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi23 Ekim 2015

  Sayın İlter Aycan, Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • İlter22 Ekim 2015

  n11 sitesindeki satıcı olan onlinebaby shop (oğuzhan bisikletçi) n11 yetkilisini de oyalamışlar. İnanın o satıcı beni bir kere bile aramadı. Hem beni, hem de n11 oyalamaktan başka bir iş yapmıyorlar. Çünkü dürüst ve samimi bir satıcı değiller.

 • İlter19 Ekim 2015

  Kendim bizzat fabrika ile görüşmeler neticesinde sonuca ulaşabildim.

 • İlter19 Ekim 2015

  n11 firmasının bu tür alışverişlerde yaptırım gücü fazla yok, tek yapılması gereken sitede bulunan satıcılara dikkat etmek gerekir. Özellikle online babyshop (Oğuzhan Bisiklet) gibi satıcılara dikkat etmek gerekir. Bu tür satıcılar dürüst ve samimi değiller.

 • N11.com Temsilcisi14 Ekim 2015

  Sayın İlter Aycan, Konu ile ilgili mağazamız ile görüşüldü. Mağazamız ürünün kurulumunun sağlanması, kuponun tekrar kullanılamaz durumda olması ve ürünün tekrar satılabilirlik özelliğinin yitirilmesi sebebi ile iade talebinize onay verilemediğini belirtmiştir. Ancak konu hakkında sizlere yardımcı olunabilmesi adına mağazamız tedarikçisi olan fabrika ile görüşme halinde olduklarını, süreç netleştiğinde tarafınız ile de iletişime geçilerek bilgilendirme sağlanacağını ifade etmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşılamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön