10 Mayıs 2016

N11.com Çok İlgisiz Bir Firma

4 Mayıs 2016' da almış olduğum deterjan 9 Mayıs'ta gelebiliyor ve kutudan akmış olarak kargo şirketinin tutanak tutmasını istiyoruz ve ne gelen var ne giden, deterjan bu doğal olarak akıp gidiyor.


Kutunun boşalmasını mı bekliyor ve hala N11.com'danda geri dönüp yardımcı olan olmadı, şikayetimiz adına bize de bir tecrübe olmuş oldu..

İlper 54 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Sayın İlper A., n11.com'da siparişleriniz mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişliklik gösterebilmektedir. Siparişiniz adresinize ulaştığı esnada kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, hasarlı ürünler için mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde ürün tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmekte ve mağaza, ürün bedelini kargo firmasından tazmin edememektedir. Mağazamız ile sağlanan görüşmede, değişim talebinizi mağazamıza iletmeniz ve ürün gönderimi sağlamanız durumunda siparişinize ait ürünün değişiminin sağlanacağı yönünde bilgi alınmıştır. Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan değişim talebinizi mağazaya ileterek, ''Ürünü henüz kargoya vermedim'' seçeneğini aktif ettiğinizde, anlaşmalı kargo bilgileri paylaşılacaktır. Karşınıza çıkan anlaşma kodu üzerinden ürünleri anlaşmalı kargo firmalarına teslim etmenizi rica ederiz. Mağazalarımız talebinize 3 iş günü + 24 saat içerisinde cevap vererek gerekli desteği sağlayacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön