08 Mart 2016

N11.com Cayma Hakkı Talebini Hiçe Saymak!

N11.com üzerinden elektrikli motor aldım. Daha ikinci günden motor arıza yaptı ve servisi uzak. Servis gelmek için 30 TL para istiyor. Motoru siyah istedim bana gri yolladılar. Faturası gelmedi. Sözde adıma ödenmiş bir ÖTV' den bahsediyorlar ve tedarikçi dahil lakayt tavırla iade şansı yoktur diyor.


Ürünü alıp koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde cayma hakkı ile iade edebiliyorken bana sorun çıkardılar ve 3000 TL çöpe gitmiş durumda. Mağaza ürünü yayından kaldırıp aklı sıra sorunu gizlemeye çalışıyor. Bütün görseller ve yazışmalar elimde. Tedarikçi ile görüşme kayıtlarım mevcuttur. Tüketici Hakem Heyeti'ne konuyu yarın bildiriyorum. Mağduriyetim ufak çaplı bir para değil! Şu an garajda ceset yatıyor. Hakkınızda yasal işlem başlatıyorum.

Esra 140 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi08 Mart 2016

    Sayın Esra Ceyhan, Siparişinize ait ürün Motorsiklet kategorisinde yer almakta ve kullanılması durumunda sıfır özelliğini kaybederek, 2.el statüsüne düşmektedir. Üründe herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda yetkili servisten destek alabilirsiniz. Siparişinize ait ürünün siyah renginin stoklarda kalmaması üzerine, bilginiz dahilinde gri rengin gönderildiği bilgisi alınmıştır. Ayrıca siparişinize ait ürün faturanızın e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza iletilmesi konusunda mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır. Ancak mağazadan aldığımız bilgi, siparişiniz ile ilgili iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön