08 Mayıs 2015

N11.com Bozuk Ve 2.el Gönderilen Telefon!

Yaklaşık 2 ay önce, 4 adet cep telefonu aldım, n11 sitesinden. Gelen telefonların hepsi 2.el telefondu ve bozuktu. Geri gönderdim, tekrar 2.el ve bozuk telefonları gönderdiler. Telefonla aradığımda, sizin muhatabınız biz değiliz, aracı firma, onunla muhatapsınız deyip aradan çekiliyorlar. Satın alırken ödemeyi yaparken kimse öyle demiyor. Böyle ciddiyetsizlik görmedim. Hiç bir internet sitesinde böyle bir şey yaşamadım.

Buket 347 Okunma

Cevaplar

  • Buket14 Mayıs 2015

    Merhaba, sitenizden almış olduğum telefonlar 2. el telefon olarak bana geldi. Sitenızde gördüğümüz telefonlar sıfır cihazlardı. . Siz sıtenızde 2.el mı satıyorsunuz, bunun bilgisi niye verilmiyor. Kullanılmış telefon gönderiliyor ve n11 ı aradığımda sızın muhatabınız değiliz, telefonu aldığınız firma yanı kolik ajans diyorlar. Ben ödemeyi sızın sitenize yapıyorum ama sorun olduğunda muhatap olmuyorsunuz. Böyle bir şey olabilir mi? Magdur olan biz oluyoruz.

  • N11.com Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Sayın Buket Ceylan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön