05 Temmuz 2014

N11.com Beni Zarara Uğrattı!

N11.com 1000 tl üzerinde alışveriş yaptığım için 111 tl puan verdi ve ben 25/06/2014 tarihinde tıraş makinası satın aldım. Sonradan arayıp ürünün kalmadığını satışı iptal etmem gerektiğini söylediler. N11 müşteri servisini aradığımda ise puanın iadesinin mümkün olduğunu ancak süresinin 30/06/2014'de dolacağını bunun için kayıt oluşturduğunu iki iş günü içinde dönüş yapılacağını söyledi.

Daha sonra iki iş günü bittikten sonra ben yine aradım fakat tekrar en kısa zamanda dönüş yapılacağı söylendi. Fakat bir hafta olmasına rağmen hala ses yok.

Müşteri olarak ben kimsenin peşinde koşmak zorunda değilim N11.com'da beni 111 TL zarara sokamaz. Tüketici mahkemesine gideceğim prosedür icabı şikayet yazıyorum.

Mehmet 409 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi15 Eylül 2014

    Sayın Mehmet Bozatli, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet05 Temmuz 2014

    Bir haftadır peşinde koşmama rağmen benimle ilgilenmeyen n11.com'un şikayetle derhal iletişime geçerek ne kadar küçük bir firma olduğunu gösterdiğiniz için teşekkürler.Benim hesabıma derhal puanı yansıtıp işini olması gerektiği gibi yapan zaten bankadır.Benim mağduriyetimin sebebi bana sorunumu çözeceğini beyan edip puanımın süresi geçene kadar beni bekleten ve iki iş günü süre vermesine rağmen bir hafta geçtikten sonra bile bana bilgilendirme yapmayan n11.com'dur.Siz iletmezseniz ben puan iadesini nereden bileceğim.Ayrıca beni arayıp ''Beyefendi 111 liranız yandı biz size karşılığında 30 lira verelim bu konuda kapansın.'' tarzı yaklaşımınız çok çocukça.Komiksiniz.

  • N11.com Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Sayın Mehmet Bozatli, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölümlere iletilmiştir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı kartınıza yansımıştır. Puan iadeleriniz ile ilgili bankanız ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz bilgilendirme yapmıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön