23 Nisan 2014

N11.com & Axess Kampanya Yanıltmacası

N11.com sitesinden Axess kampanyası kapsamında bir alışveriş yaptım. Kampanya karşılığı olan 111 TL chip- para banka tarafından kartıma yüklendi. Yüklenen chip-para yı N11.com sitesinden yapacağım farklı bir alışverişte kullanmak istediğimde, puan sorgulama ekranında puanımı göremedim.


Durumu N11.com müşteri hizmetlerine ve Axess müşteri hizmetlerine ilettiğimde, yüklenen chip-paraların 20 Mayıs tarihinden itibaren kullanılabileceği bilgisi verildi. 2. Alışverişimi ayrıca ödeme yaparak almak zorunda kaldım. Kampanya şartlarında puanların karta 20 Mayıs tarihine kadar yükleneceği ile ilgili bir bilgi var ama 21 Mayıs tan itibaren kullanılacağı gibi bir bilgi yok, olsa zaten almazdım.

Abdullah 306 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın Abdullah BEKEN, Kampanya kapsamın da kazandığınız puanlar bankanız tarafından yüklenmekte ve bankanız tarafından kullanıma açılmaktadır. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Abdullah01 Mayıs 2014

    Yapılan işlem düzeltilmedi, halen kullanamıyorum. Ancak kampanya koşullarında bilgilendirme değişmiş. Öncesinde koşullar yanlış yazılmış olabilir, ama bizim bilgileri dikkate alarak alışveriş yaptığımız düşünülürse mağduriyet yaşadığımız açık. Hatayı alışveriş yapmakla bizim yaptığımız düşünülüyor demek ki, sıkıntısını biz yaşıyoruz.

  • N11.com Temsilcisi23 Nisan 2014

    Sayın Abdullah BEKEN, Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz puanlar 20 Mayıs 2014'den sonra aktif hale gelecektir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafından tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön