01 Aralık 2015

N11.com Artan Kuponlarım Yandı!

Mevzu bahsi geçen siparişimde kupon öncesi fiyat 100 TL'nin üzerinde olduğu için % 10 artan kupon hakkımdan yararlanmışken kupon sonrası indirimli fiyatı 100 TL'nin altında kaldığı için % 15 artan kupon hakkımın yandığını az önce müşteri hizmetlerinizden öğrenmiş bulunuyorum. Dolayısıyla % 20 ve % 25 artan kuponları da kazanma ihtimalim kalmamış oldu. Tamamen adaletsiz bir yanıltmaca olduğunu düşünüyorum.


Kampanya kuralları gereği oluşmuş ve/veya bilinçli olarak oluşturulmuş olan sistemsel tutarsızlığın mağduru olmuş durumdayım. Adaletsizliğin giderilmesi ve artan kupon hakkımın kaldığı yerden devamı hususunda gereğinin yapılmasını istiyorum.

Yeliz 60 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi02 Aralık 2015

    Sayın Yeliz Bektaş, Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Yeliz'in Teşekkür Mesajı02 Aralık 2015

    N11.com, kısa süre içinde üzerine düşeni yapmış, memnuniyetimi sağlamıştır. Şikayetvar.com ise; her zaman ki gibi sesimizin duyulmasına vesile olmuş, bize yardımcı olmuştur. Tüketiciye değer veren bu iki siteye de teşekkür ediyorum.

  • N11.com Temsilcisi01 Aralık 2015

    Sayın Yeliz Bektaş, Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi kampanyadan kazandığınız kuponlar, 100 TL ve üzeri alışverişinizden hesaplanmakta olup, n11.com kupon tutarı, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak, toplam indirim ve puan, platform üzerinden ödenen kargo bedeli ile kredi kartı vade farkı hariç tutularak hesaplanacaktır.'' Konu ile ilgili talebiniz değerlendirilmiş olup, kampanyaya dahil edilme talebiniz doğrultusunda gerekli aksiyonlar alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön